Yhteystiedot

Terapia ja koulutus Koherentti Oy, Kuninkaankatu 32, 33100 Tampere

Tavoitat meidät parhaiten sähköpostitse koherentti@koherentti.fi tai ottamalla suoraan yhteyttä tavoittelemaasi työntekijään osoitteeseen etunimi.sukunimi@koherentti.fi.

Potilasasiamiehenämme toimii Elina Ruohola, sähköposti elina.ruohola@koherentti.fi.

Laskutusasioissa pyydämme ottamaan yhteyttä sähköpostitse laskutus@koherentti.fi.

Tiimi

Mervi Koivisto

  • Psykologi (PsM)
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivinen psykoterapia)
  • Kouluttajapsykoterapeutti, Kognitiivinen psykoterapia
  • Hengityskouluohjaaja
  • Mindfullness-ohjaaja
  • E-mail: mervi.koivisto@koherentti.fi

Markus Nyrhinen

  • Psykologi (PsL), psykoterapian erikoispsykologi
  • Psykoterapeutti (YET, integratiivinen psykoterapia)
  • Kouluttajapsykoterapeutti, integratiivinen psykoterapia
  • E-Mail:
    markus.nyrhinen@koherentti.fi

Jyrki Muurinaho

  • Psykologi (PsM)
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivinen psykoterapia)
  • E-Mail: jyrki.muurinaho@koherentti.fi

Johannes Huilla

  • Psykologi (PsM)
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivinen käyttäytymisterapia)
  • E-Mail: johannes.huilla@koherentti.fi

Eija Taubert

  • Psykologi, PsM, YTM
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivis-analyyttinen psykoterapia)
  • Psykofyysisen psykoterapian peruskoulutus
  • Hengityskouluohjaaja
  • E-Mail: eija.taubert@koherentti.fi

Elina Ruohola

  • Psykologi (PsM)
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivinen psykoterapia)
  • Psykofyysisen psykoterapian peruskoulutus
  • Hengityskouluohjaaja
  • E-mail: elina.ruohola@koherentti.fi

Aapo Kilpeläinen

  • Psykologi (PsM)
  • Psykoterapeutti (YET, Kognitiivinen psykoterapia)
  • E-Mail: aapo.kilpeläinen@koherentti.fi

Kristiina Poutala

  • Psykologi (VTM)
  • Psykoterapeutti (VET, Kognitiivinen psykoterapia)
  • Työnohjaaja
  • E-Mail: kristiina.poutala@koherentti.fi